کنترل استرس و اضطراب با هیپنوتیزم:

استرس در دندانپزشکی امری شایع و با سابقه است و با وجود پیشرفت های بسیار خوبی که در جهت رفع درد در حین درمان داشته است ، هنوز تعداد نفراتی که با اظطراب بر روی صندلی دندانپزشکان می نشینند کم نیستند . تا این جا مشکل خاصی نیست چون وقتی دندانپزشک شما در کنارتان قرار میگیرد با استفاده از آموزه ها و تجربه خود اضطراب مراجعه کننده را کنترل میکند و آرامش به زودی خواهد آمد .
مشکل از آن جایی شروع می شود که ترس و اضظراب دندانپزشکی بر لزوم درمان غلبه میکند و بیمار به هیچ عنوان حاضر نیست به مطب دندانپزشکی بیاید . اینجاست که روش های مانند بیهوشی و یا هیپنوتیزم به یاری ما میاید .
در مطب دندانپزشکی دکتر سهرابی و با استفاده از دانش آموختگان دانشگاهی روانشناسی و هیپنوتیزم ، سعی در تسهیل و آرامش مراجعینی داریم که دارای فوبیای دندانپزشکی هستند . در صورتی که شما مایل هستید از این خدمات استفاده نمایید میتوانید شرایط استفاده از هینوتیزم در مطب دکتر سهرابی را بررسی فرمایید.

۱.این روش درمانی برای جراحی و درمان های گسترده انجام نمی گردد.

۲.هیپنوتیزم توسط هیپنوتیزور خانم و مورد تایید انجمن انجام میگردد.

۳.انجام جلسه مشاوره و تست قبلی بوسیله ایشان ضروریست .

۴.در تمامی جلسات مشاوره و تست و هیپنوتیزم و درمان دندانپزشکی حضور همراه بیمار در مطب الزامیست.

۵.مطب دندانپزشکی هیچ اضافه هزینه ای بابت این خدمات از شما اخذ نمی کند و لازم است هزینه های مشاوره و تست و هیپنوتیزم را مجزا به خودشان پرداخت کنید.

۶.انجام هیپنوتیزم و مشاوره مربوطه در روزهای خاصی از هفته و یا ماه و متناسب با رزروهای انجام شده اعلام میگردد.

۷.برای رزرو وقت با تلفن مطب ۲۶۷۶۸۷۱۹ و یا موبایل مطب ۰۹۱۹۱۰۰۰۵۳۳تماس بگیرید.