آموزش مسواک زدن همراه با فیلم

آموزش مسواک زدن همراه با فیلم

آموزش مسواک زدن همراه با فیلم

۰ ۱۳ فروردین ۱۳۹۵
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
آموزش مسواک زدن همراه با فیلم
آموزش مسواک زدن همراه با فیلم

آموزش تصویری مسواک زدن

  ۱ .مسواک خوب باید موهای صاف و یکنواخت داشته باشد. چنانچه موهای مسواک از حالت اولیه خارج شد لطفا آن را عوض کنید.
  ۲.برای هر مرتبه شستشو به اندازه یک عدس (استفاده بیشتر اکثرا باعث ایجاد احساس لزوم شستشوی سریع تر میشود)از خمیر دندان حاوی فلوراید را در موهای مسواک فرو ببرید.۳.برای اینکه تمام دندانها مسواک شوند بهتر است همیشه به یک ترتیب مسواک بزنید مثلاً‌ اول فک بالا از راست به چپ و بعد فک پایین از چپ به راست.۴. دردندانهای فک بالا و پس از قرار گرفتن مسواک با زاویه ۴۵ درجه در مجاورت شیار لثه ، با حرکت مسواک از مجاور لثه به سمت پایین حرکت کنید.

۵.با عمودی گرفتن مسواک و حرکت آن از بالا به پایین سطوح داخلی دندانهای جلو را مسواک کنید.

۶.سطوح جونده دندانهای بالا را با عقب و جلو بردن مسواک تمیز و با شدت بیشتری مسواک کنید.

۷.دندانهای فک پایین را با حرکت مسواک از مجاور لثه به سمت بالا بشوئید.

۸.پشت دندانهای جلو را با عمودی گرفتن مسواک و حرکت آن از پایین به بالا تمیز کنید.

۹.سطوح جونده دندانهای پایین مثل فک بالا را با عقب جلو بردن مسواک، تمیز کنید.

۱۰.هر نوبت مسواک زدن باید حداقل۲ دقیقه به طول بیانجامد. البته با ساعت نه بصورت ذهنی!

۱۱.هر شب قبل از خواب و هر روز صبح بعد از صبحانه، باید دندانها را مسواک زد.اگر قسم خورده اید که فقط یک بار در طول شبانه روز مسواک کنید قبل از خواب خیلی مفید تر است!!!!

با دیدن این فیلم ها روش صحیح مسواک زدن را می آموزید و می توانید به فزرندان دلبند خود نیز آموزش دهید بدون آنکه آسیبی به لثه و دندانهایتان واردشود.

ارسال شده در مطالب آموزشی توسط دکتر سهرابی | برچسب ها:
دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "آموزش مسواک زدن همراه با فیلم" by , written on ۱۳ فروردین, ۱۳۹۵

آموزش تصویری مسواک زدن   ۱ .مسواک خوب باید موهای صاف و یکنواخت داشته باشد. چنانچه موهای مسواک از حالت اولیه خارج شد لطفا آن را عوض کنید.   ۲.برای هر مرتبه شستشو به اندازه یک عدس (استفاده بیشتر اکثرا باعث ایجاد احساس لزوم شستشوی سریع تر میشود)از خمیر دندان حاوی فلوراید را در موهای مسواک فرو ببرید.۳.برای اینکه تمام دندانها مسواک شوند بهتر است همیشه به یک ترتیب مسواک بزنید مثلاً‌ اول فک بالا از راست به چپ و بعد فک پایین از چپ به راست.۴. دردندانهای فک بالا و پس از قرار گرفتن مسواک با زاویه ۴۵ درجه در مجاورت شیار لثه ، با حرکت مسواک از مجاور لثه به سمت پایین حرکت کنید. ۵.با عمودی گرفتن مسواک و حرکت آن از بالا به پایین سطوح داخلی دندانهای جلو را مسواک کنید. ۶.سطوح جونده دندانهای بالا را با عقب و جلو بردن مسواک تمیز و با شدت بیشتری مسواک کنید. ۷.دندانهای فک پایین را با حرکت مسواک از مجاور لثه به سمت بالا بشوئید. ۸.پشت دندانهای جلو را با عمودی گرفتن مسواک و حرکت آن از پایین به بالا تمیز کنید. ۹.سطوح جونده دندانهای پایین مثل فک بالا را با عقب جلو بردن مسواک، تمیز کنید. ۱۰.هر نوبت مسواک زدن باید حداقل۲ دقیقه به طول بیانجامد. البته با ساعت نه بصورت ذهنی! ۱۱.هر شب قبل از خواب و هر روز صبح بعد از صبحانه، باید دندانها را مسواک زد.اگر قسم خورده اید که فقط یک بار در طول شبانه روز مسواک کنید قبل از خواب خیلی مفید تر است!!!! با دیدن این فیلم ها روش صحیح مسواک زدن را می آموزید و می توانید به فزرندان دلبند خود نیز آموزش دهید بدون آنکه آسیبی به لثه و دندانهایتان واردشود.

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)