قیمت ونیر کامپوزیت | هزینه ونیر کامپوزیت | علت تفاوت قیمت

قیمت ونیر کامپوزیت

قیمت ونیر کامپوزیت

۱۲ ۳۰ تیر ۱۳۹۶
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
قیمت ونیر کامپوزیت
قیمت ونیر کامپوزیت

علت تفاوت در قیمت ونیر کامپوزیت :

شما حق دارید که بهترین خدمات دندانپزشکی را با کمترین هزینه داشته باشید . این مقاله جهت تقابل با این حق نیست و فقط سعی خواهیم کرد تا بعضی عوامل تاثیر گذار در قیمت ها را در حوزه دهان و دندان و بخصوص در مورد قیمت ونیر کامپوزیت را برایتان بازگو کنیم . البته تاکید میکنم ما فقط میتوانیم بعضی از این عوامل را توضیح دهیم و اشراف بر تمامی عوامل نداریم . بعنوان مثال در مورد قیمت ونیر کامپوزیت صحبت می کنیم . در زمان نگارش این مقاله قیمت ونیر کامپوزیت در تهران از واحدی (هر دندان) ۲۵۰ هزار تومان تا ۱/۵ میلیون تومان را رصد کردیم . بسیاری از مراجعین در مورد این اختلاف از دندانپزشک خود سوال می کنند . قبل از این که به دلایل این اختلاف بپردازیم توجه شما را به این نکته مهم جلب میکنم که هرگز بر این باور نیستیم که قیمت تعیین کننده کیفیت است ولی میتوان این نکته ظریف را مد نظر داشت که “کار با کیفیت در تعیین” قیمت موثر است .

  • مواد و تجهیزات : یکی از مواردی که بیشترین مانور ذهنی را برای شما دارد مواد مورد استفاده در هنگام درمان شماست . این نگاه شما واقعیت است ولی کامل نیست . مواد و متریال مصرفی در درمان شما ( قیمت ونیر کامپوزیت ) بار مالی برای دندانپزشکتان دارد ولی در بالاترین شرایط تفاوت محسوسی برای هزینه انتهایی شما ایجاد نخواهد کرد . ولی ولی ولی این نکته مکمل را هم نمی توان از این چرخه جدا نمود که انتخاب ماده و متریال برتر ابزار برتر می طلبد و نگهداری برتر می طلبد و هزینه های اضافه ای را بر مطب تحمیل میکند که در یک حساب سر انگشتی میتوان دید که مواد و تجهیزات یک مطب در تعیین هزینه های پرداختی نهایی بیمار وزنه بسیار موثریست.
  • موقعیت جغرافیایی مطب : یکی از هزینه های پنهان هر مطبی مربوط به سرمایه گذاری مکانی آن است . مطبی با اجاره بها یا قیمت پایه x نسبت به همان مطب با اجاره بها و یا قیمت پایه ۲x دارای هزینه نصف در پایداری مکانیست . مسلما این مطلب در تعیین شارژ درمان موثر خواهد بود ولی میزان این تاثیر گذاری کمتر از ۵ درصد است و انهم بخاطر رقابتی بودن خدمات است .
  • سابقه و تجربه و تخصص درمانگر: در هنگام خرید تابلوی نقاشی فلان نقاش معروف به ندرت به برند رنگ های استفاده شده و یا گالری که آن را حراج کرده توجه داریم . مسلما دندانپزشکی و هنر دستان طبیب شما نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود
  • هزینه های آموزشی : خاطرم هست یکی از اساتید به نام در مورد هزینه های دوره های آموزشی که مرتب شرکت میکنند صحبت نمودند و برای من بسیار زیاد بود . این آموزش ها کیفیت درمان و خدمات مطب را بالا خواهد برد و ضمنا هزینه های ایستای مطب را در نقاط برتر زیاد خواهد کرد و باعث افزایش هزینه های درمانی خواهد شد.

احتمالا این توضیحات برای شما کمک کننده بوده تا بتوانید “فقط “قیمت ها را معیار انصاف و حتی کیفیت درمان دندانپزشک خود ندانید و به نظر میرسد عوامل تعین قیمت ونیر کامپوزیت و حتی تمامی خدمات دندانپزشکی بسیار پیچیده و غیر قابل نگاه کردن یکسویه است.

بیشتر بدانید

برای مطالعه مقالات مرتبط با این موضوع روی دکمه های آبی کلیک کنید .

مشاوره زیبایی آنالیز لبخند زیبا لامینیت


ونیر کامپوزیت چیست؟ دایرکت کامپوزیت کامپوزیت دندان


ونیر کامپوزیت مقایسه سرامیک و کامپوزیت اصلاح طرح لبخند


انواع لبخند زیبایی در صورت آیا ونیر کامپوزیت درد دارد ؟

ارسال شده در زیبایی توسط دکتر سهرابی | برچسب ها: , , ,
دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.75 - "قیمت ونیر کامپوزیت" by , written on ۳۰ تیر, ۱۳۹۶

علت تفاوت در قیمت ونیر کامپوزیت : شما حق دارید که بهترین خدمات دندانپزشکی را با کمترین هزینه داشته باشید . این مقاله جهت تقابل با این حق نیست و فقط سعی خواهیم کرد تا بعضی عوامل تاثیر گذار در قیمت ها را در حوزه دهان و دندان و بخصوص در مورد قیمت ونیر کامپوزیت را برایتان بازگو کنیم . البته تاکید میکنم ما فقط میتوانیم بعضی از این عوامل را توضیح دهیم و اشراف بر تمامی عوامل نداریم . بعنوان مثال در مورد قیمت ونیر کامپوزیت صحبت می کنیم . در زمان نگارش این مقاله قیمت ونیر کامپوزیت در تهران از واحدی (هر دندان) ۲۵۰ هزار تومان تا ۱/۵ میلیون تومان را رصد کردیم . بسیاری از مراجعین در مورد این اختلاف از دندانپزشک خود سوال می کنند . قبل از این که به دلایل این اختلاف بپردازیم توجه شما را به این نکته مهم جلب میکنم که هرگز بر این باور نیستیم که قیمت تعیین کننده کیفیت است ولی میتوان این نکته ظریف را مد نظر داشت که “کار با کیفیت در تعیین” قیمت موثر است . مواد و تجهیزات : یکی از مواردی که بیشترین مانور ذهنی را برای شما دارد مواد مورد استفاده در هنگام درمان شماست . این نگاه شما واقعیت است ولی کامل نیست . مواد و متریال مصرفی در درمان شما ( قیمت ونیر کامپوزیت ) بار مالی برای دندانپزشکتان دارد ولی در بالاترین شرایط تفاوت محسوسی برای هزینه انتهایی شما ایجاد نخواهد کرد . ولی ولی ولی این نکته مکمل را هم نمی توان از این چرخه جدا نمود که انتخاب ماده و متریال برتر ابزار برتر می طلبد و نگهداری برتر می طلبد و هزینه های اضافه ای را بر مطب تحمیل میکند که در یک حساب سر انگشتی میتوان دید که مواد و تجهیزات یک مطب در تعیین هزینه های پرداختی نهایی بیمار وزنه بسیار موثریست. موقعیت جغرافیایی مطب : یکی از هزینه های پنهان هر مطبی مربوط به سرمایه گذاری مکانی آن است . مطبی با اجاره بها یا قیمت پایه x نسبت به همان مطب با اجاره بها و یا قیمت پایه ۲x دارای هزینه نصف در پایداری مکانیست . مسلما این مطلب در تعیین شارژ درمان موثر خواهد بود ولی میزان این تاثیر گذاری کمتر از ۵ درصد است و انهم بخاطر رقابتی بودن خدمات است . سابقه و تجربه و تخصص درمانگر: در هنگام خرید تابلوی نقاشی فلان نقاش معروف به ندرت به برند رنگ های استفاده شده و یا گالری که آن را حراج کرده توجه داریم . مسلما دندانپزشکی و هنر دستان طبیب شما نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود هزینه های آموزشی : خاطرم هست یکی از اساتید به نام در مورد هزینه های دوره های آموزشی که مرتب شرکت میکنند صحبت نمودند و برای من بسیار زیاد بود . این آموزش ها کیفیت درمان و خدمات مطب را بالا خواهد برد و ضمنا هزینه های ایستای مطب را در نقاط برتر زیاد خواهد کرد و باعث افزایش هزینه های درمانی خواهد شد. احتمالا این توضیحات برای شما کمک کننده بوده تا بتوانید “فقط “قیمت ها را معیار انصاف و حتی کیفیت درمان دندانپزشک خود ندانید و به نظر میرسد عوامل تعین قیمت ونیر کامپوزیت و حتی تمامی خدمات دندانپزشکی بسیار پیچیده و غیر قابل نگاه کردن یکسویه است.

دیدگاه (12)
سارا۲۰ اسفند, ۱۳۹۵پاسخ دادن  
با سلام خدمت دندانپزشک ارجمند من بطور اتفاقی حین جستجوهایی که برای پیدا کردن یک پزشک متبحر در زمینه ی دندانپزشکی ترمیمی داشتم به سایت شما برخوردم. خوشبختانه مطالب بسیار جذاب، مفید و جدیدی رو ارایه فرموده بودید که خیلی برای من انگیزه ی مراجعه به مطب شمارو ایجاد کرد. اما همونطور که خودتون هم قید فرموده بودید، این مساله ی موقعیت مکانی مطب! که یکی از فاکتورهای بسیار تاثیرگذار در بحث هزینه هاست من رو بسیار ناامید کرد! چراکه برای جامعه ی کارمند یا بیکار پرداخت چنین هزینه هایی بسیار زیاد و مشکل، و گاها" غیر ممکن است. کاش امکانی وجود داشت تا اقشار ضعیف هم میتونستن مانند یک میلیاردره لورد نشین! از امکان مساوی درمان بهره مند شوند. میییییدونم این انتظار، انتظار بی جاییست و هیچگاه در طول عمر اقشار نامبرده پاسخی به چنین انتظار و خواسته ای داده نخواهد شد.
دکتر سهرابی۲۱ اسفند, ۱۳۹۵پاسخ دادن  
سارا خانم گرامی فکر کنم خوب توضیح ندادم و باعث سو برداشت شدم منظور از موقعیت مکانی مطب و بخصوص کلمه بسیار تاثیر گذار بیشتر به استان مربوطه اشاره دارد مثلا استان همدان جزو استان های است که بعلت ارزانی خدمات پزشکی دارای جاذبه توریسم درمانی است و چند شهر کوچک شمالی را می شناسم که از تهران خدماتی گران تر دارند . به عنوان نمونه و شاهد تازه در این مبحث مطب خود اینجانب است که تغییر آن از منطقه نارمک تهران به منطقه قیطریه هیچ نوسانی را در قیمت ها ایجاد نکرد .
انوشه بهشاد۲۲ تیر, ۱۳۹۶پاسخ دادن  
درود و سپاس از سایت خوبتون چنانچهبعد از کامپوزیت ونیر سیگار مصرف بشه،چه تاثیر سوء باقي مي ذاره؟
دکتر سهرابی۲۳ تیر, ۱۳۹۶پاسخ دادن  
درود بر شما کامپوزیت ونیر درمانی است که نیاز به بهداشت خوب دارد و مصرف بیش از حد سیگار بهداشت و سلامت دندان را تهدید می کند . البته اگر درمان کامپوزیت خوب انجام شده باشد و پالیش به موقع و کافی داشته باشیم در مصارف معمولی ما شاهد مشکلی نخواهیم بود . مهمترین نکته این است که با یک پالیش مجدد مشکل افراد " های اسموکر " حل می شود . سلامت و خندان باشید
انوشه بهشاد۲۲ تیر, ۱۳۹۶پاسخ دادن  
و مي خواستم بدونم هزينه هر واحد كامپوزيت ونير از چه رنج قيمتي شروع مي شه؟
دکتر سهرابی۲۳ تیر, ۱۳۹۶پاسخ دادن  
درود بر شما قیمت های بسیار مختلفی شنیده می شود و اگر منظور شما در مطب دکتر سهرابی است ، لطفا عکس لبخند خود را به تلگرام مطب ارسال کنید 09191000533
مهتاب مرشدی۳۰ تیر, ۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام جناب اقای دکتر سهرابی کارهای زیباتون را دیدم و برای مشاوره خدمت میرسم فقط می خواستم بپرسم تنوع قیمت ها در تهران و در یک درمان مشخص مثل ونیر کامپوزیت به چه دلیل است ؟
دکتر سهرابی۳۱ تیر, ۱۳۹۶پاسخ دادن  
این سوال را بصورت کامل در سایت توضیح دادم ولی بصورت خلاصه خدمت شما عرض کنم که مباحثی چون تجربه و شاید شهرت پزشک و تجهیزات و امکانات مطب و تا حدود کمی هم متریال مصرفی میتوانند این اختلاف را معنی دار کنند . بابت اظهار لطفتون ممنونم و براتون لبی همیشه خندان را ارزو دارم
علیزاده۲۷ شهریور, ۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام . خواستم بدونم اگر قسمت کمی از دندان جلو باقیمانده باشد ،امکان ترمیم دوباره با کامپوزیت رو داره یا بایس روکش ،ایمپلنت بشه البته قبلا هم کامپوزیت بوده،ولی تازگیها شکست
دکتر سهرابی۲۷ شهریور, ۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام برای انجام ونیر کامپوزیت لازم است میزان مناسبی و زیادی مینای سالم داشته باشیم . ولی کامپوزیت بیلدآپ میتونه برای نکاتی که فرمودید بررسی شود . برای تشخیص ذقیق تر لازمه معاینه شوید . شاداب و سلامت و خندان باشید .
farzan sepahi۲۷ شهریور, ۱۳۹۶پاسخ دادن  
روز بخير آقاى دكتر من به مطب دندانپزشكى زياد مراجعه داشتم و در مورد قيمت ونيركامپوزيت پرس و جو كردم ، قيمتها خيلى متفاوت بود.آيا كيفيت و مواد ونيركامپوزيت فرق ميكنه يا اينكه چون مطب دندانپزشكى جاهاى مختلفى است قيمتها متفاوت ميشه؟
دکتر سهرابی۲۷ شهریور, ۱۳۹۶پاسخ دادن  
جناب فرزان عزبز کل سوالاتی که در مورد ونیر کامپوزیت و قیمت ونیر کامپوزیت مطرح فرموده اید در خود مطلبی که زیر آن کامنت گذاشته اید ، توضیح داده شده است . اگر فرض را بر این بگذارم که در مورد موقعیت جغرافیایی مطب و تعیین قیمت قانع نشده اید ، یک شاهد عینی تعرفه های مطب خودم است که با وجود جابجایی هیج افزایش هزینه ای نداشتیم .

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)