ونیر کامپوزیت دندان| لامینیت کامپوزیت| ونیر کامپوزیت| طرح لبخند

ونیر کامپوزیت

ونیر کامپوزیت

۰ ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
ونیر کامپوزیت
ونیر کامپوزیت

در مباحث بسیاری درمورد ونیر کامپوزیت ها که با نام لمینیت کامپوزیت شناخته می شوند صحبت کردیم و با تفاوت این نوع لمینیت ها با ونیر پرسلن آشنا شدیم در این راستا با ارائه نمونه کارهایی که توسط دکتر سهرابی انجام شده است از اهمیت و مزایا و نعایب ونیر های کامپوزیتی آشنا می شویم.

ونیر کامپوزیت چیست ؟

ونیر کامپوزیت در واقع موادی هستند که در دندانپزشکی زیبایی برای زیبایی دندان ها استفاده می شوند این نوع مواد با کارایی بالای خود موجب می شوند رنگی زیبا بر روی دندان های شما ایجاد شود. استفاده از ونیر کامپوزیت برای زیبایی دندان , مرتب کردن, اصلاح فرم دندان و مواردی از این قبیل موثر است حتی در بسیاری از موارد برای سفید کردن دندان نیز استفاده از ونیر کامپوزیت تجویز می شود. نکته ای که در این نوع مواد وجود دارد این است که کار با این مواد بسیار سخت می باشد و تخصص دندانپزشک و هنر دست وی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برتری که ونیر کامپوزیت ها به مواد دیگر دارند این است که دندان ها تراش نمی خورند و آسیبی به مینای دندان وارد نمی شود.

تصاویر زیر منتخب طراحی های خط لبخند با ونیر کامپوزیت می باشید که توسط دکتر سهرابی انجام شده است . در این آلبوم خواهید توانست لبخندهای زیبایی را مشاهده کنید که تفاوتش با قبل از درمان در باور نمی گنجد.

ونیر کامپوزیت فک بالا و برداشتن کامپوزیت های قدیمی

تصویر زیر نمونه ای ونیر کامپوزیت است که بر روی فک بالا انجام شده است. درمان بیمار با برداشتن کامپوزیت های قدیمی و رفع پوسیدگی ها انجام شده است و با کامپوزیت رنگی به انتخاب خود بیمار برروی دندان قرار گرفته است.

ونیر کامپوزیت فک بالا

ونیر کامپوزیت لایرینگ

تصویر زیر نمونه ای از ونیر کامپوزیت است که به روش لایه ای انجام شده است. این روش به این صورت است که لایه های مجزای کامپوزیتی متناسب ساختار دندان(عاج و مینا) و معروف به لایرینگ روی دندان قرار می گیرد. با تغییرات ایجاد شده در دندان های فرد موجب شده است زیبایی خاصی در دندان های بیمار ایجاد شود.

ونیر کامپوزیت روش لایرینگ

ونیر کامپوزیت دو فک

تصویر زیر نمونه ای از ونیر کامپوزیت دوفک می باشد که با اصلاحات ایجاد شده بر روی لثه و تغییرات ایجاد شده بر روی دندان ها جلوه زیبایی برروی دندان ها ایجاد شده است.

ونیر کامپوزیت دو فک

ونیر کامپوزیت بیست واحد دندان

تصویر زیر نمونه ای از تصاویر بیماران دکتر سهرابی می باشد که با اجرای بیست واحد ونیر کامپوزیتی روی دندان های فرد لبخند هالیوودی برای دندان ها ایجاد شده است. رنگ دندان در این روش سفید کردن دندان انتخابی می باشد و به انتخاب بیمار انتخاب شده است.

ونیر کامپوزیت بیست واحد دندان

ونیر کامپوزیت دو فک به روش مستقیم

تصویر زیر نمونه ای دیگر از گالری ونیر کامپوزیت می باشد که به روش مستقیم انجام شده است. این روش با استفاده از روش استاد علی یزدانی به روش مستقیم انجا شده است که دلیل انتخاب این روش  نا متوازن بودن رنگ دندان با رنگ کل دندان می باشد.

ونیر کامپوزیت دو فک به روش مستقیم

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت" by , written on ۱۵ اسفند, ۱۳۹۴
در مباحث بسیاری درمورد ونیر کامپوزیت ها که با نام لمینیت کامپوزیت شناخته می شوند صحبت کردیم و با تفاوت این نوع لمینیت ها با ونیر پرسلن آشنا شدیم در این راستا با ارائه نمونه کارهایی که توسط دکتر سهرابی انجام شده است از اهمیت و مزایا و نعایب ونیر های کامپوزیتی آشنا می شویم. ونیر کامپوزیت چیست ؟ ونیر کامپوزیت در واقع موادی هستند که در دندانپزشکی زیبایی برای زیبایی دندان ها استفاده می شوند این نوع مواد با کارایی بالای خود موجب می شوند رنگی زیبا بر روی دندان های شما ایجاد شود. استفاده از ونیر کامپوزیت برای زیبایی دندان , مرتب کردن, اصلاح فرم دندان و مواردی از این قبیل موثر است حتی در بسیاری از موارد برای سفید کردن دندان نیز استفاده از ونیر کامپوزیت تجویز می شود. نکته ای که در این نوع مواد وجود دارد این است که کار با این مواد بسیار سخت می باشد و تخصص دندانپزشک و هنر دست وی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برتری که ونیر کامپوزیت ها به مواد دیگر دارند این است که دندان ها تراش نمی خورند و آسیبی به مینای دندان وارد نمی شود. تصاویر زیر منتخب طراحی های خط لبخند با ونیر کامپوزیت می باشید که توسط دکتر سهرابی انجام شده است . در این آلبوم خواهید توانست لبخندهای زیبایی را مشاهده کنید که تفاوتش با قبل از درمان در باور نمی گنجد. ونیر کامپوزیت فک بالا و برداشتن کامپوزیت های قدیمی تصویر زیر نمونه ای ونیر کامپوزیت است که بر روی فک بالا انجام شده است. درمان بیمار با برداشتن کامپوزیت های قدیمی و رفع پوسیدگی ها انجام شده است و با کامپوزیت رنگی به انتخاب خود بیمار برروی دندان قرار گرفته است. ونیر کامپوزیت لایرینگ تصویر زیر نمونه ای از ونیر کامپوزیت است که به روش لایه ای انجام شده است. این روش به این صورت است که لایه های مجزای کامپوزیتی متناسب ساختار دندان(عاج و مینا) و معروف به لایرینگ روی دندان قرار می گیرد. با تغییرات ایجاد شده در دندان های فرد موجب شده است زیبایی خاصی در دندان های بیمار ایجاد شود. ونیر کامپوزیت دو فک تصویر زیر نمونه ای از ونیر کامپوزیت دوفک می باشد که با اصلاحات ایجاد شده بر روی لثه و تغییرات ایجاد شده بر روی دندان ها جلوه زیبایی برروی دندان ها ایجاد شده است. ونیر کامپوزیت بیست واحد دندان تصویر زیر نمونه ای از تصاویر بیماران دکتر سهرابی می باشد که با اجرای بیست واحد ونیر کامپوزیتی روی دندان های فرد لبخند هالیوودی برای دندان ها ایجاد شده است. رنگ دندان در این روش سفید کردن دندان انتخابی می باشد و به انتخاب بیمار انتخاب شده است. ونیر کامپوزیت دو فک به روش مستقیم تصویر زیر نمونه ای دیگر از گالری ونیر کامپوزیت می باشد که به روش مستقیم انجام شده است. این روش با استفاده از روش استاد علی یزدانی به روش مستقیم انجا شده است که دلیل انتخاب این روش  نا متوازن بودن رنگ دندان با رنگ کل دندان می باشد.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)