ونیر کامپوزیت دندان|کامپوزیت دندان | لامینیت دندان | طرح لبخند

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت

ونیر کامپوزیت

۰ ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...
ونیر کامپوزیت
ونیر کامپوزیت

در مباحث بسیاری درمورد ونیر کامپوزیت  ها که با نام لمینیت کامپوزیت ها نیز شناخته می شوند صحبت کردیم و با تفاوت ” ونیر “و ” لامینیت “ آشنا شدیم . در این راستا با ارائه نمونه درمان های که توسط دکتر سهرابی انجام شده است ، مزایا و توانمندی های عملیاتی کامپوزیت ها را در دمان های پیچیده دندانپزشکی زیبایی را مشاهده خواهیم کرد .

ونیر کامپوزیت

ونیر کامپوزیت در واقع نام یک تکنیک درمانی است که در دندانپزشکی زیبایی برای زیبایی دندان ها استفاده می شود . در این تکنیک که با مواد نانو تکنولوژی در دسته کامپوزیت ها انجام می شود ، رنگ و فرمی  زیبا بر روی دندان های شما ایجاد می شود . استفاده از ونیر کامپوزیت برای زیبایی دندان , مرتب کردن, اصلاح فرم دندان و مواردی از این قبیل موثر است حتی در بسیاری از موارد برای سفید کردن دندان نیز استفاده از ونیر کامپوزیت تجویز می شود . نکته ای که در این نوع مواد وجود دارد این است که کار با این مواد بسیار سخت می باشد و تخصص دندانپزشک و هنر دست وی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برتری که ونیر کامپوزیت ها به مواد دیگر دارند این است که دندان ها تراش نمی خورند و آسیبی به مینای دندان وارد نمی شود.

تصاویر زیر منتخب طراحی های خط لبخند با ونیر کامپوزیت می باشید که توسط دکتر سهرابی انجام شده است . در این آلبوم خواهید توانست لبخندهای زیبایی را مشاهده کنید که تفاوتش با قبل از درمان در باور نمی گنجد . برای مشاهده آلبوم کامل اینجا را کلیک کنید .

ونیر کامپوزیت فک بالا و برداشتن کامپوزیت های قدیمی

تصویر زیر نمونه ای ونیر کامپوزیت است که بر روی فک بالا انجام شده است. درمان بیمار با برداشتن کامپوزیت های قدیمی و رفع پوسیدگی ها انجام شده است و با کامپوزیتی با رنگ نسبتا طبیعی برروی دندان قرار گرفته است.

ونیر کامپوزیت فک بالا

ونیر کامپوزیت لایرینگ

تصویر زیر نمونه ای از ونیر کامپوزیت است که به روش لایه ای انجام شده است . این روش به این صورت است که لایه های مجزای کامپوزیتی متناسب ساختار دندان(عاج و مینا)  روی دندان قرار می گیرد . تغییرات ایجاد شده در دندان های فرد موجب شده است زیبایی خاصی در لبخند و جذابیت صورت ایشان ایجاد شود .

ونیر کامپوزیت روش لایرینگ

ونیر کامپوزیت دو فک

تصویر زیر نمونه ای از ونیر کامپوزیت دوفک می باشد که با اصلاحات ایجاد شده بر روی لثه و تغییرات ایجاد شده بر روی دندان ها جلوه زیبایی برروی دندان ها ایجاد شده است.

ونیر کامپوزیت دو فک

ونیر کامپوزیت بیست واحد دندان

تصویر زیر نمونه ای از تصاویر بیماران دکتر سهرابی می باشد که با اجرای بیست واحد ونیر کامپوزیتی روی دندان های فرد لبخند هالیوودی برای دندان ها ایجاد شده است. رنگ دندان در این روش سفید کردن دندان انتخابی می باشد و به انتخاب بیمار انتخاب شده است.

ونیر کامپوزیت بیست واحد دندان

ونیر کامپوزیت دو فک به روش مستقیم

تصویر زیر نمونه ای دیگر از گالری ونیر کامپوزیت می باشد که به روش مستقیم انجام شده است. این روش با استفاده از روش استاد علی یزدانی به روش مستقیم انجا شده است که دلیل انتخاب این روش  نا متوازن بودن رنگ دندان با رنگ کل دندان می باشد.

ونیر کامپوزیت دو فک به روش مستقیم

 

 

 

لطفا سوالتان را از ما بپرسید

هر گونه سوالی پیرامون ونیر کامپوزیت ها را با کلیک بر روی دکمه آبی ” از ما بپرسید” مطرح کنید .

از ما بپرسید

 


 

بیشتر بدانید

برای مطالعه مقالات مرتبط با این موضوع روی دکمه های آبی کلیک کنید .

مشاوره زیبایی آنالیز لبخند زیبا لامینیت


ونیر کامپوزیت چیست؟ دایرکت کامپوزیت کامپوزیت دندان


ونیر کامپوزیت مقایسه سرامیک و کامپوزیت اصلاح طرح لبخند


انواع لبخند زیبایی در صورت آیا ونیر کامپوزیت درد دارد ؟

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت" by , written on ۱۵/۱۲/۱۳۹۴

در مباحث بسیاری درمورد ونیر کامپوزیت  ها که با نام لمینیت کامپوزیت ها نیز شناخته می شوند صحبت کردیم و با تفاوت ” ونیر “و ” لامینیت “ آشنا شدیم . در این راستا با ارائه نمونه درمان های که توسط دکتر سهرابی انجام شده است ، مزایا و توانمندی های عملیاتی کامپوزیت ها را در دمان های پیچیده دندانپزشکی زیبایی را مشاهده خواهیم کرد . ونیر کامپوزیت ونیر کامپوزیت در واقع نام یک تکنیک درمانی است که در دندانپزشکی زیبایی برای زیبایی دندان ها استفاده می شود . در این تکنیک که با مواد نانو تکنولوژی در دسته کامپوزیت ها انجام می شود ، رنگ و فرمی  زیبا بر روی دندان های شما ایجاد می شود . استفاده از ونیر کامپوزیت برای زیبایی دندان , مرتب کردن, اصلاح فرم دندان و مواردی از این قبیل موثر است حتی در بسیاری از موارد برای سفید کردن دندان نیز استفاده از ونیر کامپوزیت تجویز می شود . نکته ای که در این نوع مواد وجود دارد این است که کار با این مواد بسیار سخت می باشد و تخصص دندانپزشک و هنر دست وی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برتری که ونیر کامپوزیت ها به مواد دیگر دارند این است که دندان ها تراش نمی خورند و آسیبی به مینای دندان وارد نمی شود. تصاویر زیر منتخب طراحی های خط لبخند با ونیر کامپوزیت می باشید که توسط دکتر سهرابی انجام شده است . در این آلبوم خواهید توانست لبخندهای زیبایی را مشاهده کنید که تفاوتش با قبل از درمان در باور نمی گنجد . برای مشاهده آلبوم کامل اینجا را کلیک کنید . ونیر کامپوزیت فک بالا و برداشتن کامپوزیت های قدیمی تصویر زیر نمونه ای ونیر کامپوزیت است که بر روی فک بالا انجام شده است. درمان بیمار با برداشتن کامپوزیت های قدیمی و رفع پوسیدگی ها انجام شده است و با کامپوزیتی با رنگ نسبتا طبیعی برروی دندان قرار گرفته است. ونیر کامپوزیت لایرینگ تصویر زیر نمونه ای از ونیر کامپوزیت است که به روش لایه ای انجام شده است . این روش به این صورت است که لایه های مجزای کامپوزیتی متناسب ساختار دندان(عاج و مینا)  روی دندان قرار می گیرد . تغییرات ایجاد شده در دندان های فرد موجب شده است زیبایی خاصی در لبخند و جذابیت صورت ایشان ایجاد شود . ونیر کامپوزیت دو فک تصویر زیر نمونه ای از ونیر کامپوزیت دوفک می باشد که با اصلاحات ایجاد شده بر روی لثه و تغییرات ایجاد شده بر روی دندان ها جلوه زیبایی برروی دندان ها ایجاد شده است. ونیر کامپوزیت بیست واحد دندان تصویر زیر نمونه ای از تصاویر بیماران دکتر سهرابی می باشد که با اجرای بیست واحد ونیر کامپوزیتی روی دندان های فرد لبخند هالیوودی برای دندان ها ایجاد شده است. رنگ دندان در این روش سفید کردن دندان انتخابی می باشد و به انتخاب بیمار انتخاب شده است. ونیر کامپوزیت دو فک به روش مستقیم تصویر زیر نمونه ای دیگر از گالری ونیر کامپوزیت می باشد که به روش مستقیم انجام شده است. این روش با استفاده از روش استاد علی یزدانی به روش مستقیم انجا شده است که دلیل انتخاب این روش  نا متوازن بودن رنگ دندان با رنگ کل دندان می باشد.          

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)