آموزش مسواک زدن همراه با فیلم

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

آموزش مسواک زدن همراه با فیلم

آموزش مسواک زدن همراه با فیلم

۰ ۱۳ فروردین ۱۳۹۵
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...
آموزش مسواک زدن همراه با فیلم
آموزش مسواک زدن همراه با فیلم

آموزش تصویری مسواک زدن

  1 .مسواك خوب بايد موهاي صاف و يكنواخت داشته باشد. چنانچه موهاي مسواك از حالت اوليه خارج شد لطفا آن را عوض كنید.
  2.براي هر مرتبه شستشو به اندازه يك عدس (استفاده بیشتر اکثرا باعث ایجاد احساس لزوم شستشوی سریع تر میشود)از خمير دندان حاوي فلورايد را در موهاي مسواك فرو ببريد.3.براي اينكه تمام دندانها مسواك شوند بهتر است هميشه به يك ترتيب مسواك بزنيد مثلاً‌ اول فك بالا از راست به چپ و بعد فك پايين از چپ به راست.4. دردندانهاي فك بالا و پس از قرار گرفتن مسواک با زاویه 45 درجه در مجاورت شیار لثه ، با حركت مسواك از مجاور لثه به سمت پايين حرکت كنيد.

5.با عمودي گرفتن مسواك و حركت آن از بالا به پايين سطوح داخلي دندانهاي جلو را مسواك كنيد.

6.سطوح جونده دندانهاي بالا را با عقب و جلو بردن مسواك تميز و با شدت بیشتری مسواک كنيد.

7.دندانهاي فك پايين را با حركت مسواك از مجاور لثه به سمت بالا بشوئيد.

8.پشت دندانهاي جلو را با عمودي گرفتن مسواك و حركت آن از پايين به بالا تميز كنيد.

9.سطوح جونده دندانهاي پايين مثل فك بالا را با عقب جلو بردن مسواك، تميز كنيد.

10.هر نوبت مسواك زدن بايد حداقل2 دقيقه به طول بيانجامد. البته با ساعت نه بصورت ذهنی!

11.هر شب قبل از خواب و هر روز صبح بعد از صبحانه، بايد دندانها را مسواك زد.اگر قسم خورده اید که فقط یک بار در طول شبانه روز مسواک کنید قبل از خواب خیلی مفید تر است!!!!

با دیدن این فیلم ها روش صحیح مسواک زدن را می آموزید و می توانید به فزرندان دلبند خود نیز آموزش دهید بدون آنکه آسیبی به لثه و دندانهایتان واردشود.

ارسال شده در مطالب آموزشی توسط دکتر سهرابی | برچسب ها:
دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "آموزش مسواک زدن همراه با فیلم" by , written on ۱۳۹۵-۰۱-۱۳

آموزش تصویری مسواک زدن   1 .مسواك خوب بايد موهاي صاف و يكنواخت داشته باشد. چنانچه موهاي مسواك از حالت اوليه خارج شد لطفا آن را عوض كنید.   2.براي هر مرتبه شستشو به اندازه يك عدس (استفاده بیشتر اکثرا باعث ایجاد احساس لزوم شستشوی سریع تر میشود)از خمير دندان حاوي فلورايد را در موهاي مسواك فرو ببريد.3.براي اينكه تمام دندانها مسواك شوند بهتر است هميشه به يك ترتيب مسواك بزنيد مثلاً‌ اول فك بالا از راست به چپ و بعد فك پايين از چپ به راست.4. دردندانهاي فك بالا و پس از قرار گرفتن مسواک با زاویه 45 درجه در مجاورت شیار لثه ، با حركت مسواك از مجاور لثه به سمت پايين حرکت كنيد. 5.با عمودي گرفتن مسواك و حركت آن از بالا به پايين سطوح داخلي دندانهاي جلو را مسواك كنيد. 6.سطوح جونده دندانهاي بالا را با عقب و جلو بردن مسواك تميز و با شدت بیشتری مسواک كنيد. 7.دندانهاي فك پايين را با حركت مسواك از مجاور لثه به سمت بالا بشوئيد. 8.پشت دندانهاي جلو را با عمودي گرفتن مسواك و حركت آن از پايين به بالا تميز كنيد. 9.سطوح جونده دندانهاي پايين مثل فك بالا را با عقب جلو بردن مسواك، تميز كنيد. 10.هر نوبت مسواك زدن بايد حداقل2 دقيقه به طول بيانجامد. البته با ساعت نه بصورت ذهنی! 11.هر شب قبل از خواب و هر روز صبح بعد از صبحانه، بايد دندانها را مسواك زد.اگر قسم خورده اید که فقط یک بار در طول شبانه روز مسواک کنید قبل از خواب خیلی مفید تر است!!!! با دیدن این فیلم ها روش صحیح مسواک زدن را می آموزید و می توانید به فزرندان دلبند خود نیز آموزش دهید بدون آنکه آسیبی به لثه و دندانهایتان واردشود.

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .