آیا ونیر کامپوزیت درد دارد ؟

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

آیا ونیر کامپوزیت درد دارد ؟؟

آیا ونیر کامپوزیت درد دارد ؟؟

۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
لطفا امتیاز دهید 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...
آیا ونیر کامپوزیت درد دارد ؟؟
آیا ونیر کامپوزیت درد دارد ؟؟

یکی از سوالات مراجعین برای درمان های زیبای در دندانپزشکی این است که آیا ونیر کامپوزیت درد دارد ؟

آیا ونیر کامپوزیت درد دارد ؟

این شایع ترین سوالیست که مراجعین مطب های زیبایی در مورد ونیر کامپوزیت ها می پرسند . واقعیت این است که خستگی درمان ونیر کامپوزیت بیشترین عارضه این درمان محافظه کارانه است و درد در این درمان وجود ندارد . در هنگام وج گذاری با روش استاد دکتر علی یزدانی که من در مطب از این روش استفاده میکنم گاهی بیماران احساس خفیفی از درد را گزارش میکنند و البته حتی یک نفر هم آن را آزار دهنده و غیر قابل قبول اعلام نکرده است . شاید سوال ونیر کامپوریت درد دارد بیشتر به خاطر سوابقیست که در ذهن افراد وجود دارد . در روش استاد بزرگوار دکتر علی یزدانی لثه ها توسط نوارهای فلزی بسیار ظریفی از محل قرار دادن کامپوزیت جدا شده و یکی از علت های پایداری رنگ و زیبایی در این نوع درمان را به این تکنیک اختصاص داده است . بی شک ونیر کامپوزیت درمان بدون درد و بدون آسیبیست و این افتخار بزرگیست که ابداع کننده این روش یک استاد تمام ایرانی در علم و اخلاق است . البته روش های متعدد و خوب دیگری هم وجود دارد ولی اعتقاد شخصی من این است که روش استاد یزدانی منتج به یک پایداری خاص در درمان میگردد.

بیشتر بدانید

برای مطالعه مقالات مرتبط با این موضوع روی دکمه های آبی کلیک کنید .

مشاوره زیبایی آنالیز لبخند زیبا لامینیت


ونیر کامپوزیت چیست؟ دایرکت کامپوزیت کامپوزیت دندان


ونیر کامپوزیت مقایسه سرامیک و کامپوزیت اصلاح طرح لبخند


انواع لبخند زیبایی در صورت آیا ونیر کامپوزیت درد دارد ؟

ارسال شده در زیبایی توسط دکتر سهرابی | برچسب ها: , ,
دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 2 - "آیا ونیر کامپوزیت درد دارد ؟؟" by , written on ۱۳۹۵-۰۲-۱۳

یکی از سوالات مراجعین برای درمان های زیبای در دندانپزشکی این است که آیا ونیر کامپوزیت درد دارد ؟ آیا ونیر کامپوزیت درد دارد ؟ این شایع ترین سوالیست که مراجعین مطب های زیبایی در مورد ونیر کامپوزیت ها می پرسند . واقعیت این است که خستگی درمان ونیر کامپوزیت بیشترین عارضه این درمان محافظه کارانه است و درد در این درمان وجود ندارد . در هنگام وج گذاری با روش استاد دکتر علی یزدانی که من در مطب از این روش استفاده میکنم گاهی بیماران احساس خفیفی از درد را گزارش میکنند و البته حتی یک نفر هم آن را آزار دهنده و غیر قابل قبول اعلام نکرده است . شاید سوال ونیر کامپوریت درد دارد بیشتر به خاطر سوابقیست که در ذهن افراد وجود دارد . در روش استاد بزرگوار دکتر علی یزدانی لثه ها توسط نوارهای فلزی بسیار ظریفی از محل قرار دادن کامپوزیت جدا شده و یکی از علت های پایداری رنگ و زیبایی در این نوع درمان را به این تکنیک اختصاص داده است . بی شک ونیر کامپوزیت درمان بدون درد و بدون آسیبیست و این افتخار بزرگیست که ابداع کننده این روش یک استاد تمام ایرانی در علم و اخلاق است . البته روش های متعدد و خوب دیگری هم وجود دارد ولی اعتقاد شخصی من این است که روش استاد یزدانی منتج به یک پایداری خاص در درمان میگردد.

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .