انواع لبخند | لبخند عاقلانه | لبخند جوانی | لبخند اسپرت ؟

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

انواع لبخند

انواع لبخند

۲ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
لطفا امتیاز دهید 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...
انواع لبخند
انواع لبخند

 تقسیم بندی در لبخند

۱ـ لبخند عاقلانه
در تقسیم بندی انواع لبخند و در این نوع لبخند ارتفاع دندانها در یک خط عرضی مستقیم قرار می گیرد.
این نوع لبخند نشاندهنده هوش و بلوغ ناشی از پختگی است. مناسب برای شاغلین در پست های مدیریتی و کسانیست که می خواهند زیبایی لبخندشان ،جدیتشان را تحت تاثیر قرار ندهد .
دندانهای انسان در هنگام رویش و در شرایط نرمال ،دارای طول یکسانی نیستند ولی وقتی سن بالا می رود ،لبه دندانها سائیده می شود و در نتیجه اندازه آنها یکسان می شود. تجربه های بصری ما این القاء را خواهد داشت که وقتی فردی را میبینیم که دندان های ساییده شده و هم اندازه دارد نمادی از بلوغ ،تعقل و خبرگی را خواهیم دید .
در هنگام مشاوره طراحی لبخند ،دندانپزشک زیبایی با تجربه ،تمامی این عوامل را در نظر خواهد گرفت.او به شما طرح لبخند ویژه ای را پیشنهاد خواهد کرد.یک دندانپزشک زیبایی خوب ممکن است با نظر شما راجع به طرح لبخند،مخالفت کند و آن را به شما بگوید ولی تصمیم نهایی به عهده شماست.نهایتا این شما هستید که باید از لبخند خود راضی باشید. فقط به قرار های جلسه مشاوره تان پایبند باشید و ده روز صبر کنید .
برای دیدن نمونه لبخند عاقلانه اینجا را کلیک کنید
۲-لبخند جوانی
در تقسیم بندی انواع لبخند و در هنگام رویش دندان ها و هنگامی که ما نوجوان و جوان هستیم دو دندان جلو بلند تر از بقیه هستند و پس از آن و به مرور زمان سائیده شده و در سطح بقیه دندانها قرار می گیرند ،بنابراین ارزیابی ذهن انسان از بلندی دندان ها بیشتر متمایل به جوانی و جسارت و شور و هیجان میباشد.
در هنگام داشتن این طرح برای درمان دندان ها بوسیله لمینیت ها ،دندانپزشک زیبایی دو دندان جلو را به طور مشخص بلند تر از دو دندان کنار خود طراحی خواهد کرد تا هدف خود که طراحی لبخند با ویژگی های جوانی و بی باکی است را تامین کند. این طرح درمان می تواند نشان دهنده گرمی و صمیمیت باشد و به طور معمول جهت نگاه دیگران به یک سوم میانی صورت شخص جلب می شود و بینی و چانه در معرض دید قرار می گیرد.در کسانی که لبهای برجسته دارند این نوع لبخند جالب به نظر می رسند.
برای دیدن نمونه لبخند جوانی اینجا را کلیک کنید
۳- لبخند اسپرت
در تقسیم بندی انواع لبخند و در بعضی از موارد ، دندانپزشک زیبایی با درخواست های مواجه میشود که نه تمایل دارند لبخند صرفا عاقلانه و جدی را داشته باشند و نه می توانند از زیبایی و گرمی لبخند بصورت کامل بگذرند. در این گونه موارد راهکار میانه ای بر خواهیم گزید که نامش را لبخند اسپرت نهاده ایم. در این لبخند، ما با رعایت نسبیت ، به گرمی و زیبایی یک لبخند جوان و به جدی بودن و چهره متفکر مراجعه کننده هم زمان اهمیت خواهیم داد .

مطالب بیشتر

در صورتی که مایل هستید پیرامون ونیر کامپوریت بیشتر بدانید ؛ روی دکمه های ابی رنگ کلیک کنید

گالری ونیر کامپوزیت  هزینه ونیر کامپوزیت

بیشتر بدانید

برای مطالعه مقالات مرتبط با این موضوع روی دکمه های آبی کلیک کنید .

مشاوره زیبایی آنالیز لبخند زیبا لامینیت


ونیر کامپوزیت چیست؟ دایرکت کامپوزیت کامپوزیت دندان


ونیر کامپوزیت مقایسه سرامیک و کامپوزیت اصلاح طرح لبخند


انواع لبخند زیبایی در صورت آیا ونیر کامپوزیت درد دارد ؟

ارسال شده در زیبایی توسط دکتر سهرابی | برچسب ها: , ,
دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "انواع لبخند" by , written on ۱۳۹۵-۰۲-۱۰

 تقسیم بندی در لبخند ۱ـ لبخند عاقلانه در تقسیم بندی انواع لبخند و در این نوع لبخند ارتفاع دندانها در یک خط عرضی مستقیم قرار می گیرد. این نوع لبخند نشاندهنده هوش و بلوغ ناشی از پختگی است. مناسب برای شاغلین در پست های مدیریتی و کسانیست که می خواهند زیبایی لبخندشان ،جدیتشان را تحت تاثیر قرار ندهد . دندانهای انسان در هنگام رویش و در شرایط نرمال ،دارای طول یکسانی نیستند ولی وقتی سن بالا می رود ،لبه دندانها سائیده می شود و در نتیجه اندازه آنها یکسان می شود. تجربه های بصری ما این القاء را خواهد داشت که وقتی فردی را میبینیم که دندان های ساییده شده و هم اندازه دارد نمادی از بلوغ ،تعقل و خبرگی را خواهیم دید . در هنگام مشاوره طراحی لبخند ،دندانپزشک زیبایی با تجربه ،تمامی این عوامل را در نظر خواهد گرفت.او به شما طرح لبخند ویژه ای را پیشنهاد خواهد کرد.یک دندانپزشک زیبایی خوب ممکن است با نظر شما راجع به طرح لبخند،مخالفت کند و آن را به شما بگوید ولی تصمیم نهایی به عهده شماست.نهایتا این شما هستید که باید از لبخند خود راضی باشید. فقط به قرار های جلسه مشاوره تان پایبند باشید و ده روز صبر کنید . برای دیدن نمونه لبخند عاقلانه اینجا را کلیک کنید ۲-لبخند جوانی در تقسیم بندی انواع لبخند و در هنگام رویش دندان ها و هنگامی که ما نوجوان و جوان هستیم دو دندان جلو بلند تر از بقیه هستند و پس از آن و به مرور زمان سائیده شده و در سطح بقیه دندانها قرار می گیرند ،بنابراین ارزیابی ذهن انسان از بلندی دندان ها بیشتر متمایل به جوانی و جسارت و شور و هیجان میباشد. در هنگام داشتن این طرح برای درمان دندان ها بوسیله لمینیت ها ،دندانپزشک زیبایی دو دندان جلو را به طور مشخص بلند تر از دو دندان کنار خود طراحی خواهد کرد تا هدف خود که طراحی لبخند با ویژگی های جوانی و بی باکی است را تامین کند. این طرح درمان می تواند نشان دهنده گرمی و صمیمیت باشد و به طور معمول جهت نگاه دیگران به یک سوم میانی صورت شخص جلب می شود و بینی و چانه در معرض دید قرار می گیرد.در کسانی که لبهای برجسته دارند این نوع لبخند جالب به نظر می رسند. برای دیدن نمونه لبخند جوانی اینجا را کلیک کنید ۳- لبخند اسپرت در تقسیم بندی انواع لبخند و در بعضی از موارد ، دندانپزشک زیبایی با درخواست های مواجه میشود که نه تمایل دارند لبخند صرفا عاقلانه و جدی را داشته باشند و نه می توانند از زیبایی و گرمی لبخند بصورت کامل بگذرند. در این گونه موارد راهکار میانه ای بر خواهیم گزید که نامش را لبخند اسپرت نهاده ایم. در این لبخند، ما با رعایت نسبیت ، به گرمی و زیبایی یک لبخند جوان و به جدی بودن و چهره متفکر مراجعه کننده هم زمان اهمیت خواهیم داد .  

دیدگاه (2)
Aysan۱۳۹۶-۰۲-۰۸پاسخ دادن  
سلام اقای دکتر.من به قول شما دندونام خرگوشی هس......با این تفاوت که وسط دندونام فاصله هس....من 17سالمه و دندون عقل در نیاوردم..با در تومدن دندون عقل مشکل حل میشه یا به ارتودنسی لازم میشه..... من فک پایینم کوچیکه و انگار فک بالا کاملا اغتاده رو فک پایین.....مشکلی پیش میاد؟ ممنچن میشم جواب بدین
دکتر سهرابی۱۳۹۶-۰۲-۱۵پاسخ دادن  
سلام خانم ایسان دیاستم ها با در اومدن دندان عقل بسته نمی شوند بهتره با یک همکار ارتودنتیست مشورت کنید

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .