عوامل موثر در لبخند زیبا _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

عوامل موثر در لبخند زیبا

عوامل موثر در لبخند زیبا

۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...
عوامل موثر در لبخند زیبا
عوامل موثر در لبخند زیبا

عوامل موثر در لبخند زیبا چیست ؟ چرا به بعضی لبخند ها نمره بالاتری می دهیم ؟ چرا خنده بعضی افراد جذاب است و خنده بعضی افراد دارای اتوریته و بعضی ها لبخندشان مهربان است و بعضی لبخندها خام و بازیگوش و گستاخ ؟

عوامل موثر در لبخند زیبا کدام است :

1ـ شكل صورت :یکی از مهمترین عوامل در ارزیابی طرح لبخند شکل و فرم صورت است. به عنوان مثال ،دندانپزشکان زیبایی برای طراحی خط لبخند كسانی كه صورت بلندی دارند بیشتر بر روی عرض تاكید میكنند تا ظاهری متناسب به دست آید. و برای كسانی كه در قسمتهای میانی صورتشان ظاهری جذاب دارند سعی میکنند کانون توجه چشم را در میانه صورت متمرکز نمایند . این کار باعث میشه لبخند زیبا تر شود.

2ـ انتظارات شخص: می خواهید در نظر دیگران چگونه جلوه كنید ؟در لبخند عاقلانه ظاهری معقول تر و باهوش تر پیدا می كنید.این لبخند به صورت شما زیبایی همراه با جدیت و تفکر خواهد بخشید و لبخند جوانی به شما ظاهری پرانرژی تر و بی باك تر می دهد . انتظارات شما در مورد واژه لبخند زیبا مهم است.

3ـ سن: می خواهید چند ساله به نظر برسید؟ هنگامی كه دو دندان جلوی شما بلند تر باشد جوانتر به نظر می رسید.همچنین دندانهای سفیدتر باعث جوانتر به نظر رسیدن شما می شود. بر عكس دندانهای در یك سطح و با رنگ تیره تر باعث بالا رفتن سن شما خواهد شد.

امروزه میزان آگاهی افراد جامعه در زمینه تاثیر ظاهر دندانها در روابط فردی و اجتماعی بسیار بالا رفته است. میزان مراجعین دندانپزشكان برای زیبا سازی دندانها روز به روز بیشتر می شود.درمانهای دندانپزشكی زیبایی بر خلاف تصورات اولیه ، درمانهای لوكس و خاص افراد مرفه جامعه نیست و در بسیاری از موارد تاثیر فوق العاده ای در اعتماد به نفس شخص و بهبود وضعیت روحی و روانی او و نهایتا افزایش بهره وری شخص در اجتماع دارد.
لبخند زیبا یکی از نیاز های اولیه در مراودات اجتماعی و کاری شده است.

ارسال شده در زیبایی توسط دکتر سهرابی | برچسب ها: , ,
دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "عوامل موثر در لبخند زیبا" by , written on ۱۳۹۵-۰۲-۱۰

عوامل موثر در لبخند زیبا چیست ؟ چرا به بعضی لبخند ها نمره بالاتری می دهیم ؟ چرا خنده بعضی افراد جذاب است و خنده بعضی افراد دارای اتوریته و بعضی ها لبخندشان مهربان است و بعضی لبخندها خام و بازیگوش و گستاخ ؟ عوامل موثر در لبخند زیبا کدام است : 1ـ شكل صورت :یکی از مهمترین عوامل در ارزیابی طرح لبخند شکل و فرم صورت است. به عنوان مثال ،دندانپزشکان زیبایی برای طراحی خط لبخند كسانی كه صورت بلندی دارند بیشتر بر روی عرض تاكید میكنند تا ظاهری متناسب به دست آید. و برای كسانی كه در قسمتهای میانی صورتشان ظاهری جذاب دارند سعی میکنند کانون توجه چشم را در میانه صورت متمرکز نمایند . این کار باعث میشه لبخند زیبا تر شود. 2ـ انتظارات شخص: می خواهید در نظر دیگران چگونه جلوه كنید ؟در لبخند عاقلانه ظاهری معقول تر و باهوش تر پیدا می كنید.این لبخند به صورت شما زیبایی همراه با جدیت و تفکر خواهد بخشید و لبخند جوانی به شما ظاهری پرانرژی تر و بی باك تر می دهد . انتظارات شما در مورد واژه لبخند زیبا مهم است. 3ـ سن: می خواهید چند ساله به نظر برسید؟ هنگامی كه دو دندان جلوی شما بلند تر باشد جوانتر به نظر می رسید.همچنین دندانهای سفیدتر باعث جوانتر به نظر رسیدن شما می شود. بر عكس دندانهای در یك سطح و با رنگ تیره تر باعث بالا رفتن سن شما خواهد شد. امروزه میزان آگاهی افراد جامعه در زمینه تاثیر ظاهر دندانها در روابط فردی و اجتماعی بسیار بالا رفته است. میزان مراجعین دندانپزشكان برای زیبا سازی دندانها روز به روز بیشتر می شود.درمانهای دندانپزشكی زیبایی بر خلاف تصورات اولیه ، درمانهای لوكس و خاص افراد مرفه جامعه نیست و در بسیاری از موارد تاثیر فوق العاده ای در اعتماد به نفس شخص و بهبود وضعیت روحی و روانی او و نهایتا افزایش بهره وری شخص در اجتماع دارد. لبخند زیبا یکی از نیاز های اولیه در مراودات اجتماعی و کاری شده است.

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .