لبخند دلنشین | لبخند جذاب | لبخند برتر | لبخند زیبا | لبخند معجزه ارتباطات

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

لبخند دلنشین

لبخند دلنشین

۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...
لبخند دلنشین
لبخند دلنشین

لبخند دلنشین ، لبخند با چشم  است .

قبل از این که در مورد زیبا سازی فیزیکی لبخند مطلب بنویسیم ، اجازه دهید در مورد پارامتر های دیگر این ابرقدرت زیبایی در صورتتان مطالبی را عرض کنم .

● زیبائی را جذب کنید! و با چشمانتان لبخند بزنید ! لبخند زدن ، خود ما و دیگران را دلگرم می کند . با فراگیری نشاندن یک لبخند دوستانه و گرم ، قادر خواهیم بود ، محبت و عشق را به دیگران منتقل کنیم و نهایتا به شادمانی جهان بیفزائیم . جایگزینی یک ظاهر تلخ با لبخند دلنشین و زیبا به نفع همه است . پس این تکنیک را بکار ببندید و بطور طبیعی و از صمیم قلب لبخند بزنید .

● اما چگونه باید این کار را انجام دهید :

– لبخند دلنشین با چشم آغاز می شود . به بارقه و صداقت چشمانتان توجه کنید .

– توجه داشته باشید که چگونه با آمدن لبخند به چشمانتان ، آنها بطور طبیعی حرکت می کنند .

– به لبخند با دهانتان اکتفا نکنید چرا که تنها نوعی تظاهر است .

– هنگامی که با چشمانتان لبخند می زنید ، این حالت گسترش می یابد و طبیعتا یک لبخند واقعی بر دهانتان نقش می بندد .
● نمایش شگفت انگیز زندگی! گاهی اوقات (کی گفت همیشه؟) زندگی مانند یک نمایش شگفت انگیز و پر احساس یا یک کمدی است. اما آیا هرگز تصور کرده اید چه چیز آن شبیه به بازی کردن در یک نمایش جالب یا کمدی است؟ بازیگران برای اینکه خنده دار بنظر آیند خود را در موقعیت ها و حالت های اسف باری قرار می دهند. آنها مجبورند این کار را بارها و بارها تکرار کنند تا زمانی که آن را درست ایفا نمایند. آنها خسته ، بد اخلاق و از کار زده می شوند. اما بعدا می توانند در میان تماشاچیان بنشینند و نمایش را تماشا کنند و بخندند . شاید این کار در زمان انجام ، خسته کننده و دشوار باشد اما کاری است که در گذشته انجام شده و اکنون آنها جزء بینندگان تلقی می شوند و می توانند بخندند. حال ممکن است ما آنقدر در زندگی در گیر شده باشیم که فراموش کنیم بعنوان تماشاچی صندلی را بگیریم و سوی دیگر ماجرا یعنی قسمت طنز آمیز آن را ببینیم. شاید شما الآن نخندید اما ارزشش را دارد که به عقب برگردید ، بازی خود و دیگران را در این نمایش خنده دار تماشا کنید. بیاد داشته باشید این نمایش کمدی ، بسیار جدی است!

منبع:ویستا ویرایش وتلخیص:آکاایران

ارسال شده در زیبایی توسط دکتر سهرابی | برچسب ها: , ,
دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 0 - "لبخند دلنشین" by , written on ۱۳۹۵-۰۲-۱۱

لبخند دلنشین ، لبخند با چشم  است . قبل از این که در مورد زیبا سازی فیزیکی لبخند مطلب بنویسیم ، اجازه دهید در مورد پارامتر های دیگر این ابرقدرت زیبایی در صورتتان مطالبی را عرض کنم . ● زیبائی را جذب کنید! و با چشمانتان لبخند بزنید ! لبخند زدن ، خود ما و دیگران را دلگرم می کند . با فراگیری نشاندن یک لبخند دوستانه و گرم ، قادر خواهیم بود ، محبت و عشق را به دیگران منتقل کنیم و نهایتا به شادمانی جهان بیفزائیم . جایگزینی یک ظاهر تلخ با لبخند دلنشین و زیبا به نفع همه است . پس این تکنیک را بکار ببندید و بطور طبیعی و از صمیم قلب لبخند بزنید . ● اما چگونه باید این کار را انجام دهید : – لبخند دلنشین با چشم آغاز می شود . به بارقه و صداقت چشمانتان توجه کنید . – توجه داشته باشید که چگونه با آمدن لبخند به چشمانتان ، آنها بطور طبیعی حرکت می کنند . – به لبخند با دهانتان اکتفا نکنید چرا که تنها نوعی تظاهر است . – هنگامی که با چشمانتان لبخند می زنید ، این حالت گسترش می یابد و طبیعتا یک لبخند واقعی بر دهانتان نقش می بندد . ● نمایش شگفت انگیز زندگی! گاهی اوقات (کی گفت همیشه؟) زندگی مانند یک نمایش شگفت انگیز و پر احساس یا یک کمدی است. اما آیا هرگز تصور کرده اید چه چیز آن شبیه به بازی کردن در یک نمایش جالب یا کمدی است؟ بازیگران برای اینکه خنده دار بنظر آیند خود را در موقعیت ها و حالت های اسف باری قرار می دهند. آنها مجبورند این کار را بارها و بارها تکرار کنند تا زمانی که آن را درست ایفا نمایند. آنها خسته ، بد اخلاق و از کار زده می شوند. اما بعدا می توانند در میان تماشاچیان بنشینند و نمایش را تماشا کنند و بخندند . شاید این کار در زمان انجام ، خسته کننده و دشوار باشد اما کاری است که در گذشته انجام شده و اکنون آنها جزء بینندگان تلقی می شوند و می توانند بخندند. حال ممکن است ما آنقدر در زندگی در گیر شده باشیم که فراموش کنیم بعنوان تماشاچی صندلی را بگیریم و سوی دیگر ماجرا یعنی قسمت طنز آمیز آن را ببینیم. شاید شما الآن نخندید اما ارزشش را دارد که به عقب برگردید ، بازی خود و دیگران را در این نمایش خنده دار تماشا کنید. بیاد داشته باشید این نمایش کمدی ، بسیار جدی است! منبع:ویستا ویرایش وتلخیص:آکاایران

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)