لزوم مراجعات منظم به مطب دندانپزشکی l دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

لزوم مراجعات منظم به مطب دندانپزشکی

لزوم مراجعات منظم به مطب دندانپزشکی

۰ ۱۴ فروردین ۱۳۹۵
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...
لزوم مراجعات منظم به مطب دندانپزشکی
لزوم مراجعات منظم به مطب دندانپزشکی

مراجعه به مطب دندانپزشکی:

اغلب افراد هنگامی به دندانپزشک مراجعه می کنند که درد – عفونت – آبسه یا حساسیت به سرما و ‏گرما و یا گیر غذایی در ناحیه ای از دهان دارند و یا قسمتی از دندانشان می شکند .
حقیقت این است که در این موارد عمر دندانها کم شده است و هزینه اعمال دندانپزشکی برای درمان ‏بیشتر شده است ‏و حتی چندین برابر شده است . مراجعه به موقع به مطب دندانپرشکی شما را از هزینه های بالا معاف می کند .

با توجه به این اصل که اگر واقعا مشکلی وجود داشته باشد درمان سریعتر عمر بیشتر دندان را ‏تضمین می کند و کار آرایی آن را بیشتر می کند و هزینه کمتری را هم شامل می شود . لزوم معاینات ‏دوره ای قبل از تخریب بیشتر دندانها مورد توجه قرار می گیرد . زیرا اگر ما چشمانمان را بر روی ‏مشکل ببندیم آن مشکل روزبروز بیشتر می شود و با عدم اهمیت ما متوقف نخواهد شد ‏‏ ‏.

در معاینات 6 ماهه، دندانپزشک به کمک معاینه چشمی ، دوربین دیجیتال داخل دهانی و رادیوگرافی ‏های کوچک و یا تمام فک ، در صورت وجود پوسیدگی و یا مشکلات عفونت و نشان دادن آن بکمک ‏‏ کامپیوتر و مانیتور به مراجعین آنها در جریان کامل مشکل قرار می گیرد و در صورت نیاز درمان صورت می پذیرد ‏.

در مطب دندانپزشکی دکتر سهرابی با دستگاه پیشرفته ویستا کم می توانید پوسیدگی ها را قبل از توسعه در ساختار عاجی تشخیص دهید و درمان های خود را در حداقل اسیب به دندان ها انجام دهید . یادمان باشد نسج سالم دندان ارزشمندترین سرمایه غیر قابل تجدید در محیط دهان شماست. به مطب دندانپزشکی برای پیشگیری فکر کنیم.

ارسال شده در مطالب آموزشی توسط دکتر سهرابی | برچسب ها:
دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "لزوم مراجعات منظم به مطب دندانپزشکی" by , written on ۱۳۹۵-۰۱-۱۴

مراجعه به مطب دندانپزشکی: اغلب افراد هنگامی به دندانپزشک مراجعه می کنند که درد – عفونت – آبسه یا حساسیت به سرما و ‏گرما و یا گیر غذایی در ناحیه ای از دهان دارند و یا قسمتی از دندانشان می شکند . حقیقت این است که در این موارد عمر دندانها کم شده است و هزینه اعمال دندانپزشکی برای درمان ‏بیشتر شده است ‏و حتی چندین برابر شده است . مراجعه به موقع به مطب دندانپرشکی شما را از هزینه های بالا معاف می کند . با توجه به این اصل که اگر واقعا مشکلی وجود داشته باشد درمان سریعتر عمر بیشتر دندان را ‏تضمین می کند و کار آرایی آن را بیشتر می کند و هزینه کمتری را هم شامل می شود . لزوم معاینات ‏دوره ای قبل از تخریب بیشتر دندانها مورد توجه قرار می گیرد . زیرا اگر ما چشمانمان را بر روی ‏مشکل ببندیم آن مشکل روزبروز بیشتر می شود و با عدم اهمیت ما متوقف نخواهد شد ‏‏ ‏. در معاینات 6 ماهه، دندانپزشک به کمک معاینه چشمی ، دوربین دیجیتال داخل دهانی و رادیوگرافی ‏های کوچک و یا تمام فک ، در صورت وجود پوسیدگی و یا مشکلات عفونت و نشان دادن آن بکمک ‏‏ کامپیوتر و مانیتور به مراجعین آنها در جریان کامل مشکل قرار می گیرد و در صورت نیاز درمان صورت می پذیرد ‏. در مطب دندانپزشکی دکتر سهرابی با دستگاه پیشرفته ویستا کم می توانید پوسیدگی ها را قبل از توسعه در ساختار عاجی تشخیص دهید و درمان های خود را در حداقل اسیب به دندان ها انجام دهید . یادمان باشد نسج سالم دندان ارزشمندترین سرمایه غیر قابل تجدید در محیط دهان شماست. به مطب دندانپزشکی برای پیشگیری فکر کنیم.

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .